מיצוק עור הפנים

מיצוק עור הפנים

גנטיקה, חשיפה לשמש, זיהום סביבתי, תזונה לקויה, עישון, חוסר שינה ומתח גורמים להיווצרות ריפיון וקמטוטים בעור ופוגעים בחיוניות. תהליך הזדקנות העור הינו תופעה בלתי נמנעת אצל כל אחד ואחת מאיתנו. עם השנים העור מאבד את זוהרו והופך עמום וצהוב ; יבש יותר בשל צמצום בלוטות החלב ; מאבד את גמישותו עקב התמעטות ייצור סיבי הקולגן והאלסטין בדרמיס ; השרירים התת עוריים נחלשים ; וכמות השומן התת עורי מתמעטת בשל תהליך ניוון בעור הפנים (אטרופיה).

פגישת ייעוץ חינם

השאירו פרטים ונחזור אליכם או התקשרו עכשיו: 054-8115455

  איך זה עובד?

  אנרגיה אופטית נבלעת במולקולות המים בעור ע”י חימום רציף ועמוק של שכבת העור התחתונה (הדרמיס) באמצעות מנורה, הגורם להתכווצות סיבי הקולגן והאלסטין העשויים מחלבון ובכך מוביל לייצור מוגבר של קולגן על יד תאי הפיברובלסט וכן לשיפור בזרימת הדם ולהאצת חילוף החומרים בעור.

  התוצאות:
  • עור חלק יותר וזוהר
  • עור פנים מוצק יותר
  • טשטוש קמטים וקמטוטים.
  על הטיפול:

  מספר הטיפולים הממוצע הינו 4 טיפולים בטווח זמן של 4-3 שבועות בין טיפול לטיפול. התוצאות הקליניות עשויות להשתנות בהתאם לגיל, מצב העור, אורח החיים ובהתאם למאפיינים הפיזיולוגים של כל מטופל.

  הטכנולוגיה:

  טכנולוגיית Red-Infra Near פועלת בטווח רחב של אורכי גל, באמצעות מנורה ייחודית המפעילה חימום עמוק ורציף בשכבת הדרמיס הגורמת לייצור מוגבר של קולגן.