הסרת שיער בילדות ונערות

הסרת שיער בילדות ונערות

שיעור מוגבר בילדים ונוער מהווה מקור להטרדה ותסכול. בגוּפָּא תוכנית טיפולים מותאמת אישית לגילאים אלו. בסבלנות וברגישות נגיע יחד לתוצאות הרצויות.

“לבתי בת ה-9 יש שפם וצוחקים עליה בבית הספר”
“בתי בת ה- 11 מסרבת ללבוש מכנסיים קצרים בקיץ כי היא שעירה מאוד ברגליים ואני לא רוצה להתחיל לגלח אותה וטיפול בשעווה מאוד כואב – מה לעשות ?”
“בתי בת ה- 8 שעירה בגב ולא מסכימה ללבוש שמלות עם כתפיות וגופיות”

רבות האמהות אשר מוצאות את עצמן בסיטואציה צובטת לב זו כאשר הילדה חוזרת מבית הספר ומספרת בבכי כי ילדים העליבו אותה ופגעו בה. כאמא לשתי בנות אני מזדהה בקלות עם חוסר האונים וכאב הלב של כל אם שחווה את המצבים המתוארים.

פסיכולוגים רבים טוענים כי אין להתעלם מהפגיעה הקשה בדימוי העצמי של הילדות אשר סובלות מהצקות ועלבונות בעקבות שיעור יתר. הצלקות הרגשיות עשויות ללוות את הילדות הללו גם בבגרותן ולכן יש חשיבות לנושא.
ללא כל ספק הבקשה להסרת השיער צריכה לבוא מהילדה ולשרת אותה ורק אותה!

ובכן אמהות יקרות ניתן לטפל במצב.

טכנולוגיית ה- SOPRANO PLATINUM 3D מאושרת על ידי משרד הבריאות וה- FDA ומאפשרת הסרת שיער בבטיחות, ללא כוויות , ללא כאבים , על כל גוון עור ובכל עונות השנה החל מגיל 6.

טכנולוגיות מיושנות כגון לייזר ואינפרה אדום המסבות כאבים בזמן הטיפול אינן מתאימות לבנות צעירות הזקוקות לטיפול נעים וקל יותר. גם על צורך זה עונה טכנולוגיית SOPRANO PLATINUM 3D באופן אידאלי. יתרונותיה הבלעדיים של הטכנולוגיה ובראשם העובדה כי הטיפול הנו מהיר בהרבה וללא כאבים, הופכים אותה מתאימה במיוחד.

אמא יקרה , את מוזמנת לפגישה אישית בה אפרט את תהליך הסרת השיער בטכנולוגיה המתקדמת שלנו ואענה על כל שאלותייך.

צרי קשר עוד היום.

בברכה,
קטי נעמן

פגישת ייעוץ חינם

השאירו פרטים ונחזור אליכם או התקשרו עכשיו: 054-8115455

    כמו כן בגוּפָּא אנו מלווים מקצועית ע”י דוקטור אסנת גדליה מעיין – מומחית ברפואת עור אשר תוכל לתת מענה במידה וקיים ספק לגבי הטיפול בעקבות עור עם נטייה לתגובות חריגות.

    מאמרים
    הראיון שלי עם שי כהנא

     

    שלי SOPRANO PLATINUM הכירו את מכשיר ה